Alexander Calder
Vollendet
2018-12-20
599529
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
ALEXANDER CALDER (USA, 1898-1976), komposition, signerad i trycket, numrerad 61/300, littografisk affisch, 72x52 cm