Gustaf Magnusson
Vollendet
2018-12-15
599272
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
GUSTAF MAGNUSSON, (1890-1957), etsning, signerad, motiv föreställande frestelse, bildmått 16x24 cm
Något gult blad.