Nikolai Vasilievich Orlov
Vollendet
2018-12-13
598818
| Höchstes Gebot | 200 EUR |
| Schätzwert | 300 EUR |
NIKOLAI VASILIEVICH ORLOV (1863-1924) Tidig vår, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå 28x20 cm