Enrico Frattini oljemålning
Vollendet
2018-12-11
598180
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ENRICO FRATTINI (1890-1968): Kvinna med örhängen, signerad, olja på duk, ca 49x39