Kvinnoporträtt 1847
Vollendet
2018-12-08
597413
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av sittande kvinna, signerad och daterad A. Bedetti f 1847, akvarell, 13x10,5 cm