Oidentifierad konstnär oljemålning
Vollendet
2018-12-07
597118
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Piprökande man, signerad Novelli, olja på duk på pannå, ca 22,5x30 cm
Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.