Steinway piano

Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano
Steinway piano

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STEINWAY & SONS, Modell Z, 1955, piano, stomme i fernissad mahogny på hjultrissor i mässing, tangenter i ebenholtz och elfenben, höjd ca 112 cm, yttermått ca 150x60 cm

Bruksslitage, ställvis krackelerad i fernissan ,i behov av stämning samt. intonering

595866

2018-12-05