Cornelis van Beverloo Corneille
Vollendet
2018-11-29
594188
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Dam i blå soffa, signerad och daterad Corneille -79, 92/250, färglitografi, 48,5x65,5