Serveringsvagn
Vollendet
2018-11-28
593980
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing och glas, på hjul, höjd ca 63, 80x45 cm
Bruksslitage