Golvvas jugend 1900-talets början
Vollendet
2018-11-24
593112
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
VAS, 1900-talets början, porslin, dekor med kvinna och blommor, höjd ca 64 cm
Nagg förekommer