Emilio Vedova akvarell
Vollendet
2018-11-21
591696
| Höchstes Gebot | 56 000 SEK |
| Schätzwert | 25 000 SEK |
EMILIO VEDOVA (Italien, 1919-2006): Komposition, signerad och daterad Vedova 1950, akvarell, ca 22x17 cm