Fåtöljer art deco
Vollendet
2018-11-22
591056
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, art deco, 1900-talets första hälft, grön textilklädsel, fötter och armlän i ek, sitthöjd ca 38 m
Bruksslitage