Klubbat för:
1 300 EUR
Utropspris
700 EUR
BÄGARE, Gottfried Dubois, Stockholm 1726, silver, invändigt förgylld, godronnerad fotkant, stämplad bård runt mynningen, höjd 14,5 cm, vikt 258 g.
590340
2018-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här