Ram, guld
Vollendet
2018-11-16
588314
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
RAM, 1800-talets andra hälft, träskuren dekor, förgylld med guld. Innermått 80,5 x 68,5 cm yttermått 103 x 91 cm.