Sam vanni, serigrafi
Vollendet
2018-11-07
587865
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SAM VANNI, serigrafi, signerad och daterad -84, numrerad 29/75, bladmått ca 50x68 cm
Ej examinerad ur ram