Satsbord 3 dlr
Vollendet
2018-10-25
583888
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets början, bemålat, blomdekor, höjd 70, 55x40 cm
Ytskador,