Prakturnor 1 par alabaster

Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster
Prakturnor 1 par alabaster

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PRAKTURNOR, 1 par, omkring 1900, Louis XV-stil, alabaster och förgylld brons, höjd ca 72 cm

Mindre nagg

583726

2018-10-24