Roland Svensson färglitografi
Vollendet
2018-10-20
582711
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinter i skärgården, signerad roland S, 228/350, färglitografi, ca 35x57 cm