Dux fåtölj
Vollendet
2018-10-12
579602
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
DUX, fåtölj, 1950-60-tal, lösa plymåer, stomme i svart trä, rygghöjd ca 71 cm
Slitage