Roland Svensson litografi
Vollendet
2018-10-05
577777
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från Björkskär, signerad roland S, numrerad 107/150, färglitografi 22x33 cm
Gulnad