Bankett trafalgarmodell
Vollendet
2018-10-02
576321
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BANKETT, fanerad i mahogny, 1900-talets början, gustaviansk stil, trafalgarmodell, skuren dekor, detaljer i guld, sitthöjd ca 40, längd 114 cm
Slitage, repor, tyget med skador