Emmafåtöljer 1800-talets senare hälft
Vollendet
2018-10-06
574231
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets senare hälft, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 40 cm
bruksslitage, klädsel med fläckar