Ljusstakar 1800-talets första kvartal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Restauration, Frankrike, brännförgylld brons, dekor av växtornamentik, pelare krönta med blomsterforgar, klotformade ljuspipor, lösa manschetter, höjd 30 cm

Slitage, ena foten med smärre buckla

569334

2018-09-11