Sybaron barock
Vollendet
2018-09-08
568916
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SYBARON, mässing, troligen 1700-tal, barock, längd ca 21 cm
Slitage