IKEA tellus stolar 8 st
Vollendet
2018-09-04
567790
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
IKEA, pinnstolar, 8 st, modell "Tellus", 1960-tal, bok, en med ettikettmärkning, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage