Fåtöljer i rokokostil 1900-tal
Vollendet
2018-08-23
564887
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, förgyllt trä med skuren dekor, klädsel blommönstrad textil, sitthöjd ca 45 cm
Hål i klädseln på armlänen