Slagbord
Vollendet
2018-08-22
564576
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, stomme i furu, låda i sargen, höjd ca 72 cm, skivans mått ca 37+66+66 cm
Åldersrelaterat och bruksslitage