Matskedar 6 st
Vollendet
2018-08-17
563650
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 6 st, silver, 18/1900-tal, b.l.a. Gösta Wessfelt, längd ca 22 cm, vikt ca 368 g
Med gravyr, slitage