Bordskandelaber

Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

BORDSKANDELABER, 1800/1900-tal, empirestil, delvis förgylld brons, alabaster och glasprismor, höjd ca 75 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

557880

2018-07-18