Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
BORDSKANDELABER, 1800/1900-tal, empirestil, delvis förgylld brons, alabaster och glasprismor, höjd ca 75 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
557880
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här