Grythyttan trädgårdsgrupp

Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRYTHYTTAN, 6 dlr., trädgårdsgrupp, 1900-talets mitt, bestående av soffa, 4 stolar, rödmålat trä och järn, brickmärkta, sitthöjd ca 45, soffans längd ca 100 cm, bord medföljer, bordets höjd 60, 90x64 cm,

Kräftig slitage, rostig, förlust av färg, fläckar, märken, smuts

557699

2018-07-08