Spegel 1700-talets slut bemålad och förgylld dekor

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SPEGEL, 1700-talets slut, bemålad och förgylld, träskuren dekor, underdel med Gustav III monogram, bevingat krön med trekronor och kungakrona, 101x49 cm

Förbättringar

556396

2018-07-01