Soffbord Bodafors
Vollendet
2018-06-29
556025
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1940/50-tal, Bodafors, oval skiva i delvis frostat glas med dekor av ränder, etikettsmärkt Bodafors SMF, höjd ca 61, 110x60 cm
Mindre slitage/märken