Carl Malmsten karmstol
Vollendet
2018-07-02
555676
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Jonas Love", karmstol, björk, mönstrad klädsel, brännstämplad CM, sitthöjd ca 43 cm
Brukslitage, smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar