Åke Axelsson ´´Vaxholmaren´´ stolar
Vollendet
2018-06-28
555016
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
ÅKE AXELSSON (född 1932), "Vaxholmaren", stolar, 4 st., 2000-tal, Gärsnäs, svartlackerade med lösa sittplymåer i brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, mindre märken, ställvis förlust av färg