Ferdinand Boberg akvarell
Vollendet
2018-06-16
552917
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Bro i Venedig", signerad Boberg-39, akvarell, motivmått ca 12x12 cm