Blomsterstilleben
Vollendet
2018-06-11
551518
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, signerad A. Bernard, olja på duk, ca 34x63 cm
Fläckar och märken