Ian Rusth färglitografi
Vollendet
2018-06-09
551139
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
IAN RUSTH (född 1950): Tegelborgen, signerad Ian Rusth, numrerad 25/107, färglitografi, ca 23,5 x 30,5 cm