Angelica Wiik färglitografi
Vollendet
2018-06-08
551101
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Konditori", signerad och numrerad Angelica Wiik 168/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 42x30 cm