Ian Rusth färglitografi
Vollendet
2018-06-09
551070
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
IAN RUSTH (född 1950): Blå huset, signerad Ian Rusth, numrerad 157/225, färglitografi, ca 39 x 54 cm