Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
Vollendet
2018-06-08
550834
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i gult med fågel, signerad Reuterswärd, numrerad 71/90, färglitografi, ca 87 x 59 cm