James Coignard
Vollendet
2018-06-07
550664
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundum samt litografi, signerad J Coignard, bladmått 68x52 cm, numrerad 10/90