Soffbord 1900-talets mitt
Vollendet
2018-06-02
549723
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets mitt, lövträ, med hylla, höjd ca 58, 193x60 cm
Slitage, märken, fläckar