Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GEORGE LODSTRÖM (1915-1972): Blomsterstilleben, signerat och daterad Lodström -68, olja på duk, ca 60x73 cm
Zustandsbeschreibung
549649
2018-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner