Unik skulptur Christian von Sydow
Vollendet
2018-06-02
549400
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CHRISTIAN VON SYDOW, unik skulptur av glas, "Torso", egen verkstad, 2000-tal, sandgjuten, monterad på sockel av betong, signerad Unique Sydow och etikettmärkt, höjd ca 25 cm