Trädgårdsurnor gjutjärn
Vollendet
2018-06-03
549198
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
URNOR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn, klassicerande stil, höjd ca 44, diameter 32 cm
Repor, smuts