Arkivskåp ek
Vollendet
2018-05-31
549006
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i ek, med 30 lådor, höjd ca 145, 108x42 cm
Slitage, repor, märken och fläckar