Orientmatta Lennartsnäs
Vollendet
2018-06-12
547841
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, Ghashgai/Shiraz, ca 249x170 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Ställvis slitage