Ulrica Hydman Vallien
Vollendet
2018-05-29
547714
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2008): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm
Oramad