Victor Vasarely serigrafi
Vollendet
2018-05-20
544258
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, numrerad 193/250, färgserigrafi, bladstrl ca 58x54 cm
Oramad
Ojämnheter i hörn. Mjuka veck.