Theo Tobiasse färglitografi
Vollendet
2018-05-16
543964
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, färglitografi, numrerad 106/250, 109x75 cm